Hakkımızda


3A KAPI Sistemleri sektörde uzun yıllardır profesyonel hizmet vermektedir.

Assa Abloy Kapılar, Crawford Kapılar, Endüstriyel Kapılar, Hangar Kapıları, Garaj Kapıları, Fotoselli Kapılar, PVC Hızlı Kapılar, Yükleme Rampaları, Yükleme Körükleri, Yükleme Sistemleri, Seksiyonel Kapılar, Döner Kapılar, Aliminyum ve Çelik Kepenkler, Bariyer ve Park Otomasyonu, Bahçe Kapısı Otomasyonu ve Radarlı Kapı Sistemlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile sektörünün liderlerinden olan 3A KAPI Sistemleri, Türkiye faaliyetlerini ANKARA başta olmak üzere İstanbul, Bursa, Kocaeli, Antalya, Konya, Adana, Rize, Trabzon da Yurt Dışında ise Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Kosova, Türkmenistan, Bulgaristan ve Rusya da Hedefi Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı sloganı doğrultusunda sürdürmektedir.

Firmamız, kurulduğu günden bugüne sanayi ve ticaret hayatında edinilmiş bilgi ve birikimi, başarılarla dolu bir geçmişin mirasını, 3A KAPI Sistemleri kurum kültürünü geleceğe taşıyacak yapılanmasını sağlam kurumsal temelleri üzerinde tamamlamıştır. Bu yeniden yapılanma sürecinde 3A KAPI Sistemleri , en önemli sermayesi olarak kabul ettiği insan kaynağına yaptığı yatırımla, deneyimli ve nitelikli kadrosunu daha da güçlendirmiştir.

3A KAPI, bugüne kadar ihracat gerçekleştirdiği ülkelerde de oluşturduğu müşteri ağının yanı sıra, yabancı ülkelerde yerelleşme hedefi doğrultusunda ilk adımı atarak, Dünya da Kapı Sistemleri alanında bir Türk Markası olarak yerini sağlamlaştırmak için, sistemli bir şekilde çalışmaktayız.

3A KAPI, belirlediği misyon ve vizyon doğrultusunda sürekli gelişen ve kendisini yenileyen bir firma olarak dürüst çalışma ilke ve prensipleri çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

3A KAPI Bakım Sözleşmesi
Garanti kapsamı dışında kalan sistem ve cihazlarınızın da etkin ve yüksek performansla çalışır durumda kalmasını sağlamak, ayrıca profesyonel düzeyde hizmet sunabilmek için Satış Sonrası Servisimiz tarafından oluşturulan Sözleşmeli Bakım Sistemi'nden yararlanabilirsiniz.
Bakım sözleşmesi sistemimize cihaz veya sistemlerin satışı sırasında daha avantajlı fiyatlarla ya da garanti süresi sonunda dâhil olabilir, sistem ve cihazlarınız için en uygun bakım periyotlarını kendiniz seçebilirsiniz. 
 
Bakım Sözleşmesi ile Sunulan Hizmetlerimiz ve Bakım Sözleşmesinin Faydaları:
•   Yedek parça gerektirmeyen onarımlar için işçilik ücreti alınmaz. Bu nedenle daha ekonomiktir.
•   Periyodik bakımlar sayesinde sistem ve cihazlarınızın kullanım ömrü uzar, efektifliği artar, arıza yapma olasılığı azalır.
•   Sözleşme süresince meydana gelen arızaların onarımı için gerekli yedek parça ve sarf malzemelerin satışında %10 oranında indirim uygulanır.
•   Bakım Sözleşmeli cihazlara verilecek teknik danışmanlık ücretsiz olarak yapılır.
•   Cihaz kullanıcılarına yönelik oryantasyon ve kullanıcı eğitimleri ücretsiz olarak verilir.
•   Arıza onarımlarında sözleşmeli müşterilerimize öncelik verilir.
•   Sistem ve cihazlarınıza ilişkin teknik bilgiler sürekli kayıt altında tutulur ve güncellenir böylece teknik sicili çıkarılır.
•   Sistem ve cihazlarınız için yetkili servis garantimiz devam eder.