Hakkımızda


3A KAPI Sistemleri  sektörde uzun yıllardır profesyonel hizmet vermektedir.

Assa Abloy Kapılar , Crawford Kapılar , Endüstriyel Kapılar , Hangar Kapıları , Garaj Kapıları , Fotoselli Kapılar , PVC Hızlı Kapılar , Yükleme Rampaları , Yükleme Körükleri , Yükleme Sistemleri , Seksiyonel Kapılar , Döner Kapılar , Aliminyum ve Çelik Kepenkler , Bariyer ve Park Otomasyonu , Bahçe Kapısı Otomasyonu ve Radarlı Kapı Sistemlerinden OLUŞAN Geniş Ürün Yelpazesi ile sektörünün liderlerinden Olan  3A KAPI Sistemleri , Türkiye faaliyetlerini ANKARA Başta Üzere İstanbul, Bursa, Kocaeli, Antalya, Konya, Adana, Rize, Trabzon da Yurt Dışında imkb Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Kosova, Türkmenistan, Bulgaristan ettik olmak Rusya da Hedefi Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı sloganı sürdürmektedir.

Firmamız, kurulduğu günden bugüne sanayi ve ticaret hayatında edinilmiş bilgi ve birikimi, başarılarla dolu bir geçmişin mirasını, 3A KAPI Sistemleri kurum yapımü geleceğe taşıyacak yapmasını sağlam kurumsal temelleri üzerinde tamamlamıştır. Bu yeniden yapılanma aşamasında  3A KAPI Sistemleri YATIRIMDA YATIRIMDA YATIRIMDA YATIRIM VE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

3A KAPI , bugüne kadar ihracat gerçekleştirdiği Yazdığı müşteri ağının yanı sıra sıra, yabancı yerelleşme hedefi ilk adımı atarak, Dünya da Kapı Sistemleri alanında bir Türk Markası olarak yerini sağlamlaştırmak için, sistemli bir şekilde gerçekleştirmek çalışmaktayız.

3A , aşağıda belirtilen amaç ve vizyonda takip etmek ve yenileyen bir firma olarak sürdürmek amacıyla aşağıda belirtildiği gibi çalışma ilke ve prensipleri ile takip edilmektedir.
evden eve
3A KAPI Bakım Sözleşmesi
Garanti kapsamı dışında kalan sistem ve cihazlarınızda etkin ve yüksek performansla çalışır durumda kalmasını sağlamak, ayrıca profesyonel yürütme hizmet sunabilmek için Satış Sonrası Servisimiz tarafından gerçekleştirilecek sözleşmeli Bakım Sistemi'nden yararlanabilirsiniz.
Bakım sözleşmesi sistemimize cihaz veya sistemlerin satışı sırasında daha avantajlı ya da garanti süresi sonunda avantajlı olabilir, sistem ve cihazlarınız için uygun bakım periyotlarını birleştirin. 
 
Bakım Sözleşmesi ile Sunulan Hizmet ve Bakım Sözleşmesinin Sözleşmesinin Faydaları:
• Yedek parça gerektirmeyen onarımlar için işçilik ücreti alınmaz. Bu işte daha ekonomiktir.
• Periyodik bakımlar sayesinde sistem ve kullanım ömrü uzar, efektifliği artar, arıza yapma düşır.
• Yaşanan arızaların onarımı için gerekli yedek parça ve sarf malzemelerin satışında% 10 fiyat etiketi.
• Bakım Sözleşmeli cihazlara verilecek teknik danışmanlık ücretsiz olarak yapılır.
• Cihaz kullanıcılarına yönelik oryantasyon ve kullanıcı eğitimleri ücretsiz olarak verilir.
• Arıza onarımlarında sözleşmeli müşterilerimize verilir.
• Sistem ve cihazlarınıza yönelik teknik bilgiler kayıt altında tutulur ve güncellenir böylece teknik sistemlere çıkarılır.
• Sistem ve cihazlarınız için yetkili servis garantimiz devam eder.