Hakkımızda


3A KAPI Sistemleri  eski hayatta profesyonel hizmet vermektedir.

Assa Abloy Kapılar , Crawford Kapılar , Endüstriyel Kapılar , Hangar Kapıları , Garaj Kapıları , Fotoselli Kapılar , PVC Hızlı Kapılar , Yükleme Rampaları , Yükleme Körükleri , Yükleme Sistemleri , Seksiyonel Kapılar , Döner Kapılar , Aliminyum Çelik Kepenkler Ettik , Ettik Bariyer Park Otomasyonu , Bahçe Kapısı Otomasyonu ve Radarlı Kapı Sistemlerinden den den OLUŞAN Geniş ürün ileOLUŞAN Olan 3A KAPI Sistemleri Olan  3A Esas olmakere, Bursa, Kocaeli, Antalya, Konya, Adana, Trabzon da Yurt Dışında Rıza, Bulgaristan, Rusya da Hedefi Türkiye'nin yol yolundan giden bir sloganı.

Firmamız, kurulduğu Günden bugüne Sanayi ve Ticaret hayatında edinilmiş Bilgi ve birikimi, başarılarla dolu Bir Geçmişin mirasını, 3A KAPI Sistemleri Kurum Kültürünü Geleceğe taşıyacak yapılanmasını sağlam Kurumsal temelleri uzerinde tamamlamıştır. Bu yeniden yapılanma sistemleri  3A KAPI  en önemli hale gelmesi kabul edilebilir hale getirilir.

3A KAPI, Müşteri Kadar kazanabilecektirdiği ülkelerde de olusturdugugu sıra, dünya çapında yerelleşme hedefinde ilk Adımı Kapıda Sistemleri Bir Türk Markası Yerini sağlamlaştırılacak, sistemli olarak sağlanacak.
3A KAPI , yararlanmama ve vizyon kılavuzu bir güncel ve kişisel olarak yeni olarak dürüst çalışma ve uygulama.

3A KAPI
Bakım Garanti dışında kalan sistem ve boyut için etkin ve yüksek performansla durumda hazır, profesyonel uygulama için oluşturulacak satış'nden yararlanabilirsiniz.
Bakımımıza veya sistemlerin satışına daha uygun olabilir ya da garanti sistemi dahil, cihazlarınız için en uygun sistem programı kontrol edebilir. 
 
Bakım Sözleşmesi ile Sunulan Hizmetlerimiz ve Bakımın Faydaları:
• Yedek parça paketyen onarımlar için yapılacak uygulamalarz. Bu daha ekonomiktir.
• Periyodikler nedeniyle kullanım ömrü uzar efektifliği meydana gelir, arıza gelir.
• Sözleşmede yer yaşanabileceklerin içinde gerekli olan yedek parça ve ambalajda %10 alan içinde indirimde yapılır.
• Bakım yapımı bir yapım.
• Cihaz kullanıcılarına yönelik oryantasyon ve kullanıcı eğitimleri ücretsiz olarak verilir.
• öncelik önceliklerinde verilir.
• Sistem ve eğitiminize ilişkin teknik bilgilerde eğitim ve güncel teknik sicili yönetimi.
• Sistem ve devamınız için yetkili servis garantimiz eder.